MAX 1/2 kuře s vemínkem 800g

-35 %
Výprodej
MAX 1_2 kuře s vemínkem 800g
MAX 1_2 kuře s vemínkem 800g
MAX 1_2 kuře s vemínkem 800g_2
MAX 1_2 kuře s vemínkem 800g_3
Falco_Bára
Prodejní cena s DPH 86,8 Kč
Běžná cena s DPH 93,0 Kč
Ušetříte 32,2 Kč 35 %
60,8 Kč s DPH
52,9 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pozítří
Přepravní společností:
středa 22.1
Kód
PNVýprodejové ceny platí pro objednávky nad 500 Kč (osobní odběr) nebo 1000 Kč (eshop).
VýrobceFalco
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Max konzerva 

1/2 kuřete s vemínkem

Hovězí vemeno má vysoký obsah bílkovin, které mají vliv na správnou tvorbu obranných látek, podporují stavbu těla a zdravý pohyb. Hovězí vemeno je dost tučné, toho není třeba se obávat, neboť pes tučné maso potřebuje, ale trpí-li Váš pejsek na průjmy, nasazujte konzervu postupně, aby neměl zažívací trakt šok.

Značka Sokol Falco s.r.o., která zaštiťuje konzervy MAX, zajišťuje tu nejlepší stravu pro Vašeho miláčka. Tuto firmu založil veterinární lékař s vizí zajistit našim mazlíčkům kvalitní stravování. Konzervy jsou ručně plněny pouze 100% nezávadným masem a nejsou do nich přidávány žádné obiloviny, žádná zelenina, žádné droby, žádné konzervanty, žádná dochucovadla ani žádná sója. Konzervy zároveň neobsahují kusy kostí, a to díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě, kosti jsou pak naprosto rozvařené a rozdrolené na měkké kousky, které nehrozí zapíchnutím do střev Vašeho miláčka. Zkrátka pouze čistá svalovina. Receptura konzerv je sestavena přímo od majitele, veterináře MVDr. Jiřího Sokola a obsahuje pouze maso s výsokým obsahem hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. V našem sortimentu najdete širokou škálu kombinací kusových mas neboť dbáme na to, aby strava byla pestrá.

Etiketované konzervy obsahují plastová víčka pro možnost opětovného zavření konzervy. Chovatelské konzervy nemají etiketu ani víčko, mohou být pomačkané, ale pouze ze strany.

Hmotnost: 800g

VýrobceFalco