MAX 1/2 kuřete s kachními srdci 800g

MAX 1_2 kuřete s kachními srdci 800g
Běžná cena s DPH132 Kč
Ušetříte46 Kč 35 %
Vaše cena s DPH86,3 Kč
Vaše cena bez DPH75,0 Kč
Kód
VýrobceFalco
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pozítří
Přepravní společností:
středa 29.1

Max konzerva 

1/2 kuřete s kachními srdci

Kachní srdce mají vysoký podíl bílkovin a narozdíl od jiných vnitřností prakticky neukládá žádné škodliviny, dá se tak říci, že je to nejzdravější kus masa na celé kachně. Srdíčka obsahují i potřebné minerální látky, vitamíny a tuk, který pejskům prospívá. Zároveň jsou zdrojem nasycených mastných kyselin.

Značka Sokol Falco s.r.o., která zaštiťuje konzervy MAX, zajišťuje tu nejlepší stravu pro Vašeho miláčka. Tuto firmu založil veterinární lékař s vizí zajistit našim mazlíčkům kvalitní stravování. Konzervy jsou ručně plněny pouze 100% nezávadným masem a nejsou do nich přidávány žádné obiloviny, žádná zelenina, žádné droby, žádné konzervanty, žádná dochucovadla ani žádná sója. Konzervy zároveň neobsahují kusy kostí, a to díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě, kosti jsou pak naprosto rozvařené a rozdrolené na měkké kousky, které nehrozí zapíchnutím do střev Vašeho miláčka. Zkrátka pouze čistá svalovina. Receptura konzerv je sestavena přímo od majitele, veterináře MVDr. Jiřího Sokola a obsahuje pouze maso s výsokým obsahem hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. V našem sortimentu najdete širokou škálu kombinací kusových mas neboť dbáme na to, aby strava byla pestrá.

Etiketované konzervy obsahují plastová víčka pro možnost opětovného zavření konzervy. Chovatelské konzervy nemají etiketu ani víčko, mohou být pomačkané, ale pouze ze strany.

Hmotnost: 800g