MAX 3/4 kuře se svalov.1200g

-35 %
Výprodej
MAX 3_4 kuře se svalov.1200g
MAX 3_4 kuře se svalov.1200g
MAX 3_4 kuře se svalov.1200g_2
MAX 3_4 kuře se svalov.1200g_3
Falco_Bára
běžná s DPH 141 Kč
Ušetříte 49 Kč 35 %
92,1 Kč s DPH
80,1 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pondělí 2.3
Přepravní společností:
středa 4.3
Kód
PNVýprodejové ceny platí pro objednávky nad 500 Kč (osobní odběr) nebo 1000 Kč (eshop).
VýrobceFalco
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Max konzerva 

3/4 kuřete se svalovinou

Svalovina má vysoký obsah esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2 v přírodní formě. Krůtí maso je také bohaté na draslík, sodík, vápník a železo. Je méně náročné na trávení než kuřecí a vyniká vysokým obsahem proteinů a bílkovin.

Značka Sokol Falco s.r.o., která zaštiťuje konzervy MAX, zajišťuje tu nejlepší stravu pro Vašeho miláčka. Tuto firmu založil veterinární lékař s vizí zajistit našim mazlíčkům kvalitní stravování. Konzervy jsou ručně plněny pouze 100% nezávadným masem a nejsou do nich přidávány žádné obiloviny, žádná zelenina, žádné droby, žádné konzervanty, žádná dochucovadla ani žádná sója. Konzervy zároveň neobsahují kusy kostí, a to díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě, kosti jsou pak naprosto rozvařené a rozdrolené na měkké kousky, které nehrozí zapíchnutím do střev Vašeho miláčka. Zkrátka pouze čistá svalovina. Receptura konzerv je sestavena přímo od majitele, veterináře MVDr. Jiřího Sokola a obsahuje pouze maso s výsokým obsahem hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. V našem sortimentu najdete širokou škálu kombinací kusových mas neboť dbáme na to, aby strava byla pestrá.

Etiketované konzervy obsahují plastová víčka pro možnost opětovného zavření konzervy. Chovatelské konzervy nemají etiketu ani víčko, mohou být pomačkané, ale pouze ze strany.

Hmotnost: 1200g

VýrobceFalco